Promocja!

2020 nowe bluzy damskie wzór smoka bluzy damskie swetry slim Hoody dla kobiet wiosna/jesienna bluza z kapturem Steetwear

12,38  9,90 

Zamów z Aliexpress

Kategoria:

 

 

Dotyczące dostosowywania

1. Wszystkie legginsy z wysokim stanem można dostosować. Możesz dostarczyć swoje ulubione zdjęcia, a my możemy je dla ciebie dostosować.

2. Proszę dostarczyć zdjęcia większe niż 800*800 dla legginsy z wysokim stanem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wysyłka:

1. Wyślemy legginsy z wysokim stanem w ciągu 2-5 dni roboczych po potwierdzeniu pełnej płatności, jeśli płatność nie jest dostępna, twoje zamówienie zostanie automatycznie zamknięte.
 
 
Powrót i gwarancja:
 
1. Wszystkie legginsy z wysokim stanemSą sprawdzane przed wysyłką, więc jeśli nie jesteś zadowolony z legginsy z wysokim stanem, Możesz wymienić legginsy z wysokim stanemW ciągu jednego tygodnia i musisz skontaktować się z nami w ciągu 24 godzin od otrzymania zakupu.
 
2. Opłata za wysyłkę i przekazanie nie podlega zwrotowi, a klient powinien być odpowiedzialny za całą opłatę za zwrot i wysyłkę.
 
3. Wszystkie legginsy z wysokim stanemMusi być w oryginalnych warunkach, w tym pudełku i akcesoriach, wykonane wady nie są gwarantowane, takie jak złamane, porysowane i tak dalej.
 
4. W przypadku legginsy z wysokim stanem, Proszę wysłać przez EMS lub swój lokalny post po odesłaniu.
 
Informacje zwrotne:
 
1. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z legginsy z wysokim stanemLub usługi, prosimy o kontakt z nami przed wyjazdem negatywną opinię.
 
2. Twoja satysfakcja i pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne. Proszę zostawić pozytywne opinie i 5 gwiazdek, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych legginsy z wysokim stanem i usług.

 

Dodatkowe informacje

Materiał

Poliester

Standard bezpieczeństwa

GB2626-2006

Pochodzenie

Chin kontynentalnych

Klasa ochrony

NONE